ВСІ НОВИНИ:

Військовослужбовці врятували життя людини

У Нікополі військовослужбовці строкової служби зенітного ракетного полку повітряного командування “Центр” Повітряних Сил Збройних Сил України солдати Володимир Глянко та Руслан Мироненко врятували життя, людини, яка опинившись у Каховському водосховищі, ледь не загинула.

5 травня, після урочистого складання Військової присяги на вірність Українському народові, Володимир Глянко та Руслан Мироненко разом зі своїми батьками знайомилися з історичними та пам’ятними місцями районного центру.

 

 Під час фотографування на набережній міста, біля Меморіалу “Гармата” встановленого на честь визволителів Нікополя, військовослужбовці почули оклики громадян з проханням врятувати людину, що знаходилися у необладнаному для купання місці. Не гаючі часу, товариші по службі та батько солдата Володимира Глянка кинулися у воду рятувати чоловіка, який вже не подавав ознак життя.

За декілька хвилин Володимир та Руслан витягнули на берег постраждалого, разом з батьками надали йому першу медичну допомогу і викликали “швидку”. Дочекавшись бригаду лікарів невідкладної допомоги, військовослужбовці продовжили своє звільнення і у зазначений час повернулися до військової частини.

Врятованого військовослужбовцями чоловіка лікарі доставили до реанімаційного відділення 1-ї міської лікарні міста Нікополя.
Наразі його життю нічого не загрожує. На даний час вирішується питання щодо заохочення військовослужбовців.

Варто додати, що солдати Руслан Мироненко та Володимир Глянко призвані до лав Збройних Сил України навесні поточного року з Дніпропетровської області.

 

Військовослужбовці врятували життя людини

 

МО  України

Департамент преси та зв'язків із засобами
масової інформації


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

4 комментария

люся 10 мая 2012 12:07
Побольше б таких молодых парней bravo
  • 0
Дельфин 11 мая 2012 07:44
молодцы парни!
  • 0
555 11 мая 2012 10:04
Достойны звания ЧЕЛОВЕК !Видно что мозги у людей не засраны чипсами с пивом...
  • 0
ssp74 16 мая 2012 23:21
Все-таки хорошо, что сейчас нормальный проф.отбор в вооруженные силы сделали и в нашей части служат крепкие и умные ребята! applause
  • 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.