ВСЕ НОВОСТИ:

У Дніпропетровську СБУ затримала на хабарі свого співробітника та міліціонера

Cлужба безпеки України затримала на хабарі двох співробітників управлінь СБУ та МВС у Дніпропетровській області.

Зловмисники вимагали кошти від одного з місцевих підприємств за сприяння у закритті кримінального провадження та повернення вилученої в продукції.

Співробітники внутрішньої безпеки та слідчі СБ України затримали хабарників після отримання одного мільйона 125 тисяч гривень від підприємців.

Голова СБУ України Василь Грицак наголосив: «До відповідальності за корупцію будуть притягнуті всі правоохоронці та чиновники, незважаючи на посади, кількість зірок та відомства».

Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України. Хабарників затримано відповідно до ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення всіх правоохоронців та інших осіб, задіяних у корупційній схемі.
Новый формат

Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

2 комментария

Андрей Дащенко 10 ноября 2015 14:43
И что ?... посадят ?
  • +3
democh 10 ноября 2015 23:59
Уверен нет. Спец операция против Корбана и ее итог придают этому уверенность. А интересно во что- эти фигуранты участия в данной сецоперации не принимали?
  • +1

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.