ВСЕ НОВОСТИ:

У Нікополі відкрито транзитне містечко для переселенців

4 березня у Нікополі розпочало функціонувати транзитне містечко для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб зі сходу України. Містечко може розмістити 456 людей, та призначено для короткострокового проживання внутрішньо переміщених осіб.

В урочистому відкритті модульного житла для переселенців з Донецької та Луганської областей взяли участь Андрій Фісак - в.о. міського голови, Доктор Детлеф Вольтер - Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Україні, Борис Трейгерман - радник губернатора Дніпропетровщини, Руслан Білошицький– директор департаменту ресурсного забезпечення Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Ігор Романюк- начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області.

Наразі на майданчику повністю завершені роботи з монтування модулів, підключення їх до інженерних та енергомереж та укомплектування меблями.

В рамках допомоги від уряду Німеччини до нашого міста надійшло 48 вантажівок з 176 модулями, з яких було змонтовано 9 будинків сімейного типу із 10 модулів, 3 будинки-гуртожитки із 27 модулів, 1 будинок адміністративно-господарського призначення із 3 модулів та 1 будинок (пральня) із двох модулів.

Всі будиночки, у яких проживатимуть люди, укомплектовані ліжками, шафами, матрацами, наматрацниками, постільним приладдям, столами, стільцями, кухонним інвентарем (посудом, столовими приборами тощо), холодильниками, засобами особистої гігієни, санвузлами відповідно до запланованої чисельності людей.

У середньому ціна проживання у будинку в теплий період буде складати 200 грн. з людини.

Для визначення людей, які проживатимуть у містечку, була сформована спільна комісія, яка розглядала заявки та визначала, хто проживатиме у будиночках. Першочерговими критеріями відбору слугували багатодітні родини (від трьох дітей у сім’ї) та родини, в яких проживають діти з обмеженими можливостями. Договір з людьми, які згодилися проживати у будиночках, укладатиметься на один місяць із можливістю подальшого продовження дії договору.

В рамках допомоги від уряду Німеччини на Дніпропетровщині було збудовано п’ять транзитних містечок в містах Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Павлоград та Нікополь.

13 лютого було відкрито найбільше транзитне містечко в місті Павлоград, розраховане на 640 осіб. 20 лютого відкрито транзитне містечко в місті Кривий Ріг на 424 особи. Сьогодні запрацює транзитне містечко в місті Нікополь, де розмістяться 456 людей, а на черзі – відкриття містечок в містах Дніпропетровськ та Дніпродзержинськ, розрахованих на 456 та 480 осіб відповідно.

Протягом всього періоду реалізації проекту німецької співдружності місцевими органами виконавчої влади спільно із особовим складом Нікопольського міжрайонного управління Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області та КП «Нікопольводоканал» щоденно організовувалось проведення роботи щодо підготовки будівельних майданчиків для встановлення збірних модульних будинків, забезпечення їх необхідною інфраструктурою та підведення комунікацій, контролю якості робіт та правил безпеки при виконанні будівельних робіт.

У Нікополі відкрито транзитне містечко для переселенців
У Нікополі відкрито транзитне містечко для переселенців
У Нікополі відкрито транзитне містечко для переселенців
У Нікополі відкрито транзитне містечко для переселенців
У Нікополі відкрито транзитне містечко для переселенців 

Прес-служба міськради

 


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

13 комментариев

Виктор Артеменко 4 марта 2015 19:11
Видео добавлю позже
--------------------
С уважением, Виктор Артеменко
050 7085305, 096 9727785
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001389104493
 • +1
BlohodaV 4 марта 2015 20:17
ну наконец-то! там можно будет жить только переселенцам или и другим "бездомным" Людям?!
 • +1
Buba 4 марта 2015 20:53
Цитата: BlohodaV
ну наконец-то! там можно будет жить только переселенцам или и другим "бездомным" Людям?!

ага, только если есть по +-800 грн с человека за проживание.
 • +1
BlohodaV 4 марта 2015 21:01
а мне в теплый период. (в среднем 200 грн. с человека))
 • +2
Marusya807 4 марта 2015 21:09
И я хочу,как указано в статье,200 гривен с человека,тока в холодный период.
 • -1
Pаиса 4 марта 2015 21:16
Недавно писала здесь в Гоpячую линию, не знаю, кто-то заметил или нет, был pепоpтаж канала Интеp, что всё готово к откpытию. А полчаса назад по тому же интеpу показали интеpвью "будущих жителей - пеpеселенцев", котоpые отказываются там жить из-за доpоговизны, мол, семья может за эту сумму отдельную кваpтиpу снять. Кто-то видел ещё? Кому веpить?
 • -1
Александр Рыбаков 4 марта 2015 21:39
Там цена в основном из-за электричество выползает высокая. Отопление на электричестве. Сейчас уже станет теплее, и будет приемлемая цена. К осени многое может поменяться. А так там реально хорошо все сделано. От моющих до ложечек, сковородок и туалетной бумаги. Стиралки, посудомойки , все.... Просто зайди с личными вещами и живи.
 • +2
BlohodaV 4 марта 2015 21:41
Раиса, это наверное в зимний период, а в летний (теплый) - платим по 200 грн, и вперед, поперёд переселенцев в домики, а?! думаю, через пару месяцев желающих будет больше, чем самих домиков! а сейчас пускай постоят - целее будут)

так куда записываться желающим???
 • +1
Другой 4 марта 2015 22:06
насколько знаю многие переселенцы уже не один месяц живут на квартирах, прижились. а вот, если приедут новые переселенцы то эти домики, да еще и в теплый период будут им в самый раз.
 • +2
Arta 5 марта 2015 07:38
Очень много в городе пустых общежитий, неужели городским властям нельзя провести переговоры со спонсорами за те же деньги реставрировать общежития.Я понимаю,что немцам надо сбывать старьё,но ГДЕ ЖЕ НАШИ ГОСУДАРСТВЕННЫЕ МУЖИ??? Или цель- дорваться до кормушки,а там трава не расти.?
 • 0
Другой 5 марта 2015 20:41
Arta, сегодня же на сайтах города появилась инфа власти о том, что планируют восстанавливать общежития для переселенцев. может и никопольчанам что перепадет)
 • +2
BlohodaV 5 марта 2015 20:57
блин, я передумал, не хочу жить в модульном домике, буду жить в восстановленном общежитии, куда записываться, а то мест не хватит. я серьезно.
 • +1
Вилена Робертовна 6 марта 2015 12:18
Дешевле снять 2-комнатную,благоустроенную квартиру за 1.200 грн.
 • 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.