ВСЕ НОВОСТИ:

Акція ДАІ: "Ми пасажири - ми пішоходи!"

Відділенням Державтоінспекції по обслуговуванню території Нікополя та Нікопольського району була проведена акція: "Ми пасажири - ми пішоходи!". 
Метою даного заходу стала профілактика травматизму на дорогах і бажання привернути увагу дорослого населення до дотримання правил дорожнього руху.
В акції взяли участь співробітники ДАІ та учні Кам'янської школи - члени команди ЮІР, які спільними зусиллями намагалися донести, як до водіїв транспорту, так і простим пішоходам і пасажирам, основи безпеки на дорогах.

 

З початку 2011 року на території Дніпропетровської області зріс загальний рівень аварійності - скоєно 769 ДТП, в яких 52 людини загинули, 910 травмовані. Тільки в Нікополі за поточний період на дорозі постраждало 14 чоловік, із них 2 померли. Причина аварій, як правило, незмінна - не дотримання правил дорожнього руху, а так, як сьогодні елементарне розуміння і усвідомлене ставлення до правил виховується у дітей зі шкільної лави, то саме вони, шляхом роздачі флаєрів і демонстрації плакатів, намагалися достукатися до учасників дорожнього руху, закликаючи до відповідальності і правопорядку.

 

Подібні акції Нікопольським відділенням ДАІ проводяться регулярно, і, як зазначає інспектор зі зв'язків з громадськістю Д.Г.Панцир, вкрай необхідні.
"Хороша практика виховувати в дітях почуття відповідальності за свою поведінку на проїжджій частині - це дає впевненість, що з роками їх знання зміцняться і будуть доведені до автоматизму, що дозволить суспільству мати обережних і взаємоввічливих учасників дорожнього руху" - говорить він.

 

Акція ДАІ: "Ми пасажири - ми пішоходи!"

 

Акція ДАІ: "Ми пасажири - ми пішоходи!"

 

Акція ДАІ: "Ми пасажири - ми пішоходи!"

 

Акція ДАІ: "Ми пасажири - ми пішоходи!"

 

Акція ДАІ: "Ми пасажири - ми пішоходи!"

 


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

3 комментария

Че Гевара 5 апреля 2012 11:07
Почему не видно Шипко?
  • 0
Дельфин 5 апреля 2012 15:18
Че Гевара,а он за рулем маршрутки! uhmylka
  • 0
Слесарь 5 апреля 2012 15:23
Цитата: Че Гевара
Почему не видно Шипко?

Он на дамбе коропчуков пересчитывает. Надо же их теперь в другом месте выпускать.
  • 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.