ВСІ НОВИНИ:

Дніпропетровщина - суїцидний лідер

Втіху від лідерства в наповнюванні державної скарбниці, розмірі зарплати та обсягів інвестицій, яким так пишаються керманичі Дніпропетровщини, дещо затьмарює інформація від Державної служби статистики - наш регіон є одним з лідерів по кількості вчинених самогубств.

Про цю статистику мовчать в ОДА і в облраді, воліючи акцентувати увагу ЗМІ лише на досягненнях та перемогах.
А область, між тим, вимирає - добровільно і примусово.

 

За даними фахівців Держстату, Дніпропетровщина наразі посідає друге місце за кількістю самогубств, скоєних її мешканцями в минулому році. Звели рахунки з життям торік 712 осіб, а загалом в Україні - 8277.

Безсумнівним лідером у цій сумній статистиці є Донеччина - там з власної волі попрощались із життям 927 осіб, а трійку лідерів доповнює Одещина з 535 самогубствами.

До десятки регіонів з найбільшою кількістю суїцидів увійшли також Луганська, запорізька, Полтавська, Вінницька, Тернопільська, чернігівська області, а також АР Крим та Київщина.

Джерело: Дніпроград

 


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

6 комментариев

Игорёк 2 февраля 2012 11:40
Очень невесело!
  • 0
nick_d 2 февраля 2012 12:09
как в том анекдоте - хоть где-то мы первые! (((
кому верить? держстат пишет о вымирании, азаров трещит о всеобщем развитии, росту числ.населения, росте качества жизни...
  • 0
Pavel Makarov 2 февраля 2012 12:38
довели суки людей до греха, и потешаются с ящиков....играя в папу и маму с народом
  • 0
Емельян 2 февраля 2012 13:19
Pavel Makarov,
Ох не играют они в маму папу им ПОХ... народ kill С помните слова Ахметова ( мне хватит 260000 человек а остальное меня не еб...) death
  • 0
Pavel Makarov 2 февраля 2012 14:49
Емельян,
ув емельян.
просто вежливо обозначил слово "совокупляют"
  • 0
Libertes 3 февраля 2012 10:38
"...на моє резюме не надійшло ще жодної відповіді. Але ж не може такого бути, щоб я нікому не був потрібен! Хтось же та відповість! А поки що - як жити далі? Сидіти на утриманні дружини? Вона й так уже тягнеться в нитку... Головне - відійти від рубежа поразки. Мати хоч якусь реальну візію своїх перспектив.
Не маю. Нічого не маю.
І хіба тільки я? А весь мій курс і всі інші курси? А мільйони людей, що повиїжджали? Хто у нас відібрав горизонт? І чому ми його віддали?
Я що, Україно, у тебе зайвий?..
...Далі не знаю, що було. Знаю, що увірвалася лінія долі. Дружина каже, що був дуже хворий. Сам відчуваю, що зі мною щось сталося, якесь коротке замикання психіки. Коли я опритомнів, наді мною схилилося її обличчя. Боже, яке воно прекрасне, які лагідні люблячі очі! - Що з нами було, рідна? - питаю її. - Чад, любий, чад. Епоха дуже отруйна, - відповідає вона. - Я цілую їй руки, вона пригортає мене до себе, так же можна втратити одне одного!
Здається, мене витягли з петлі, але всі делікатно обминають цю тему. Я теж не розпитую..." Ліна Костенко "Записки українського самашедшого"
  • 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.